/* */

kampuss.org

Bir Kampüs Organizasyonudur. 

Kampus; 2016 yılının son çeyreğinde ortaya çıkmış ve üniversite öğrencilerden alınan düşünceler, istekler doğrultusunda şekillendirilmiş bir sosyal platformdur. Genç bir ekip ( 18-26 yaş aralığı ) ile; gençlere ışık tutabilecek, onlara yol gösterebilecek, faydalı olabilecek ve bunun yanında da sosyalite sağlayabilecek bir proje ortaya koyma amacıyla yola çıkarak; projenin yürütülme kısmında da sizlerin düşüncelerinize göre çalışmalarını şekillendirmeyi kendisine alışkanlık haline getirmiştir.  Dinamik, üretken, neşeli ve biraz da tahtaları eksik şekilde yaşantısını devam ettiren proje mimarları; sizlere monotonluk yerine dinamizmi sunmaktadır.

Üniversite öğrencilerinin sosyalleşme eğiliminin artmasıyla birlikte; ihtiyaç haline gelen sosyal medya platformlarına en yenisi, en seviyelisi ve gerçekçisini sizler için oluşturduk. Her bireyin kendi kampüsü içerisinde sosyalleşebileceği, uygulamalarıyla profilini görselleştirebileceği ve fırsatlarını yakalayabileceği en yeni sosyal platformunuz. Rahatlıkla iletişim sağlayabileceğiniz altyapısı ile siz kullanıcılarımıza kahve keyfinizi artıracak bir uygulama sunuyoruz. 

Kırıkkale Üniversitesi Teknokent'inde geliştirilmeye başlanarak yaklaşık 1yılı aşkın süredir üzerinde çalışarak ortaya çıkarılan kampuss yayın hayatı boyunca kendisini güncelleyip geliştirerek daha iyi daha güncel çalışmalar ortaya koymayı hedeflemektedir. Güvenlik ve gizlilik konusunda yaptığımız titiz çalışmalarımızla kullanıcılarımızın veri gizliliğini üst düzeyde tutarak 3. şahıslarla paylaşımları engelliyoruz. 

Üniversite kampüsünüzün "Z kapısı" olarak adlandırdığımız Kampüss; içerisinde radyo, sosyal medya, blog ve diğer projeleriyle birlikte çok yakında tüm Türkiye'de. Üstelik Kampuss Kart projesiyle birlikte tüm kampuss üyelerine üyelik kartı verilecek ve bu kartlarla birlikte bulunduğunuz şehirde kampanyalara, çekilişlere ve daha birçok imkana sahip olacaksınız. Güncel fırsatlar, gelişmeler ve dahası için bizi takipte kalın.

Üstelik sanal göründüğüne bakmayın! Gerçek hayattan çok fazla kesitle karşılaşacağınız platformumuzu keyifle kullanmaya başlayın.

ve şunu tekrar hatırlatmakta fayda var: " Öğrenci olmayan giremez ve içeri alımlarda torpil işlemez :) " 

Kampuss Ekibi