/* */

Kampuss İK

Bağlantılarımızı, uygulamalarımızı sürekli olarak güncel ve güvenli kılmak için gençlere kariyer olanakları sunuyoruz. Genç, dinamik, iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, hayal gücü sınır tanımayan ve hiçbir şekilde insan kaynakları politikasında ayrım gözetmeyen bir markada yeralmak istemez misiniz?

Kampuss eşit istihdam fırsatları sunarak; hiçbir şekilde bireyler arasında ayrım yapmayan (renk, dil, din, mezhep, ulusal köken, yaş, cinsiyet, statü) markadır. Yapacağınız başvurularınızı öncelikle kendiniz değerlendirerek; neredeydim? nereye ilerleyebilirim? sonrasında bizimle iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. 

Kampuss ekibinin sizlerden beklediği birkaç özelliği paylaşırsak; 

Kendinin farkında olan: Nerede olduğunuzu ve nereye ilerleyeceğinizi iyi bilirseniz sizlere daha doğru kariyer adımları çizebilir ve ona göre görevlendirme verebiliriz. 

Hayalperest olan: Fazlaca çizgi film izlemiş ve kendi hayal gücü olan bireyler kendileriyle birlikte markamızıda farklı noktalara taşıyabilir. Birer hayalperestseniz hayallerinize bizlerde ortak olmak istiyoruz.

Takım çalışmasına yatkın olan: Kampuss büyük ekiptir ve bizler ekip içerisindeki iletişimi artırarak daha iyi çalışmalar ortaya çıkarma amacındayız. Bu yüzden takımımıza ayak uydurabilecek bireyler almayı uygun bulmaktayız.

Hiçbir referansı olmayan: Kampuss alımlarında hiçbir referans geçerli değildir. Aksine referans eklemeniz insan kaynaklarının sizi direk olarak es geçmesine yol açabilir :).

İş deneyimi olmayan: iş deneyiminizin olup olmaması bizi fazlada ilgilendirmiyor. İnsan kaynaklarının tek odaklandığı nokta "hayalleriniz."

Rahat çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek: İnternetinizin, iletişiminizin, telefon tablet veya bilgisayarınızın olduğu tüm ortamlarda çalışmalarınızı geliştirebilirsiniz.

Teknik bilgisi az ve öz olan: Sizlerden fazlada bir bilgi istemiyoruz. Bizler biliyoruz ki araştırmacı, azimli ve sabırlı olunursa bilginize bilgi katabilirsiniz.

ve bu başvuruyu yaparken şunu da unutmayın; Denize düşmeden yüzme öğrenemezsiniz :)